• sizi anlatan şarkı

  75.
  Sezen aksu - masum değiliz. Dürüst olmak gerekir.
  -1 ... black metal dinleyen yazar
 • zeki insanların ateist olması

  105.
  Doğru söze ne denir? Evet, gerçekten öyleler ve var olsunlar. Müslüman kafası saman gibi olduğu için hiç etrafımda zekisine rastlamadım. Bir sürü ateist arkadaşım var hepside bilim ile uğraşıyor gerisini siz düşünün. Her şeyi geçtim kütüphaneleri çok geniş adamların.. Seviyorum ben bu ateistleri ya.
  3 -8 ... black metal dinleyen yazar
 • erdogan ın herkesi afrin e götürmesi

  5.
  Kendisi önden bir gitsin hele başkomutan olmak bunu gerektirir. Gerçi mitingde boynuna sarılmak isteyen vatandaşı elinin tersiyle iten bir adam ancak halkını ölüme götürür. Bilal i götürsün başkomutan oğlu olmak kolay değil yani.
  1 ... black metal dinleyen yazar
 • afrin e giderim diyen bahçeli ye tarihi yanıt

  3.
  Sözde milliyetçiye, sözde vatansevere verilen, bilezik gibi geçiren yanıttır. Şimdi bahçeli düşünsün diyeceğim ama o kürt düşmanlığı yapmakla meşgul. Afrin e gidecekmiş? Bak hele sen şu sahte milliyetçiye... Önce ayaklar altına aldığı partisini düzeltsin sonra afrin e gitsin.
  7 -6 ... black metal dinleyen yazar
 • kayhan filmini 3 günde 252 bin kişinin izlemesi

  16.
  O kadar güzel bilim kurgu filmleri, dram filmleri dururken bu 250 bin kardeşimiz kayhan denen sikindirik filme gitme ihtiyacı duymuş, gerçekten yazık. Filmin fragmanına baktım bir bok göremedim tamamını izlesem verdiğim paraya acırım ve kahrımdan ölürüm herhalde. Para kolay kazanılmıyor neticede. Millete akıl sağlığı diliyorum başka da bir şey demiyorum.
  2 ... black metal dinleyen yazar
 • rte ölürse şehit sayılır mı sorunsalı

  18.
  Bu adamı attan düştü diye gazi ilan ettiler sehitlikte neymiş dedirten sorunsal. Halkımız öyle mal ki cephede savaşmamış bilmem kaç odalı sarayda yaşayan şahısa başkomutan diyorlar bence öldüğünde de şehit oldu diyeceklerdir. Bana soracak olursanız öldüğünde şehit olur mu diye, bence hiç bir şeyim olamaz çünkü o öyle bir insan ki kendi canı ve çıkarları uğruna halkını ölüme gönderen biri. Ama halkımız geri zekalı adam da bunu kullanıyor, normal...
  4 ... black metal dinleyen yazar
 • düğün evinde 3 yaşındaki çocuğa tecavüze kalkışmak

  13.
  Millette hemen adana'ya ve adana'da yaşayan kişilere saldırmaya kalkıyor gerçekten çok tuhafsınız. Biri bi halt yedi diye faturayı adanalı insanlara kesemezsiniz buna yetkimiz yok. Yaşanan olay son derece üzücü ve insanlık dışı, fakat düğün evlerinde genellikle bu tür olaylar olur çünkü sapıklar kalabalık yerde çocuk genç yaşlı demeden sarkıntılık etmeye bayılır. En iyisi düğüne gitmemektir diye düşünüyorum. Şahsen ben düğüne ne kocamı götürürüm ne de çocuğumu tabi götürenlere de bir şey demeye hakkım yok.
  3 -4 ... black metal dinleyen yazar
 • telefonunda çocuk pornosu çıkan islamcı

  43.
  islam hoşgörü dini değil mi? Bunlarda her olaya hoşgörüyle yaklaşıyorlarsa demek ki... Ayrıca islamcı dinci yobazlarda genellikle sapıklık oluyor. Şaşırtmayan islamcıdır.
  1 -4 ... black metal dinleyen yazar
 • annen mi ben mi diyen kadın

  36.
  Böyle saçma bir tercih yaptıran kadının ileride iyi bir anne olacağını zannetmiyorum. Annenin yeri ayrıdır, eşin yeri ayrıdır. Ikisi arasında tercih yapılmaz ki. Biri seni doğurup büyüten kadın, diğeri ise kalan hayatını birlikte geçireceğin insan. Çok saçma sorular bunlar...
  3 ... black metal dinleyen yazar
 • anın görüntüsü

  31119.
  anın görüntüsü

  Memleketime kar gelmiş, hoş gelmiş. Bu kadar güzel olmak zorunda mı bu hava? Harika..
  27 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • sezen aksu

  1954.
  (bkz: yaşayan efsane)

  ajda pekkan kadar konuşulmaz tabi, çünkü vücudu ile pirim yapmayı tercih etmek yerine besteleriyle konuşulmayı tercih ediyor. bana göre ajda'dan kat be kat iyidir.
  12 ... black metal dinleyen yazar
 • gecenin sözü

  14600.
  psikopatlıkla alakası yok; senin dalını kıranın, ağacını kökünden sökeceksin.
  6 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • kivilive

  34.
  (bkz: salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk)

  trollük yapacağım derken götü başı dağıtan bir tip, kaale almayınız. yakında ya çaylak ya da silik yer.

  muhtemelen elimde goruntulerin var kekosuyla ortak kullanıyorlardır bu hesabı..
  tez zamanda silik olması dileğiyle..
  9 -4 ... black metal dinleyen yazar
 • yalnız yaşıyorum erkekler eklesin

  2.
  yokluktan ne yapacağını şaşırmış kadın söylemi.
  akıl fikir diliyorum.
  7 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • evlenmeyi düşünmemek

  27.
  her ne kadar evlenmeyi düşünen insanlar varsa evlenmeyi düşünmeyen insanlarda vardır ve saygı duyulması gerekir. kimisi evlilikten geçmişte yaşadığı acılar yüzünden korkar kimisi de sorumluluk almak ona zor gelir kişiden kişiye göre değişir işte. evlilik sevgililik gibi değildir elbette bir kişiye ömrünü adayacaksın, çalışıp çabalayıp yuvayı ayakta tutacaksın. bunlar zor şeyler, zoru başarmak yürek ister tabii ki.

  evlenmeyi düşünmeyen insanlar evliliğin özgürlüğü kısıtladığını söylerler ama sağlam ve içinde güven olan bir evlilik bunu rahatlıkla yalanlayabilir.
  3 ... black metal dinleyen yazar
 • marketten ped almayı ayıp olarak gören tip

  1.
  tipik anadolu çomarıdır. kendisi marketten prezervatif almaktan utanmaz çünkü ona göre erkek istediğini yapar fakat kadın ped bile alamaz öyle de utanmaz şerefsizdir. bilmez ki pedin kadınlar için bir ihtiyaç olduğunu.. pesvenk...
  4 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • fatih portakal

  1380.
  doğruları söylemekten vazgeçmeyen adam gibi adam. kimilerinin hoşuna gider, kimilerinin de zoruna.. zoruna giden kesim belli elbette, çalıyor ama çalışıyor zihniyetinden sen ne beklersin ki..

  altın kelebek ödülünü de almıştır, bazılarına kapak olsun..
  14 -9 ... black metal dinleyen yazar
 • deniz gezmiş

  2823.
  kimilerine göre terörist, kimilerine göre devrimci. bana göre şu anda ülkeyi yöneten adamdan daha iyidir, en azından çalmamış, yolsuzluk yapmamış ve allah diyerek ülkeyi uyutmamış..

  bir de kandırılmamış, bak bunu unuttum. devlet bahçeli gibi tatlı su ülkücüsü tarafından terörist damgası yemiş, o zaman kesin terörist değildir çünkü bu iktidar yalakaları sevmiyorsa deniz gezmiş i, kesin adam gibi adamdır..
  3 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • türbanlı kadınlarla evlenen midesizler

  31.
  insanların tercihlerine, seçimlerine ne zaman saygı duymayı öğreneceğiz gerçekten merak ediyorum..

  büyük lokma ye ama büyük konuşma demişler, bir gün sen de türbanlı biriyle evlenebilirsin, hayat sürprizlerle doludur.

  böyle diyenleri çok gördük ve sonları hep hüsran oldu... neyse.
  4 -2 ... black metal dinleyen yazar
 • şeriatla yönetilmeliyiz

  3.
  Yallah Arabistan a o zaman keko.

  Salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk.
  10 -5 ... black metal dinleyen yazar
 • yeni şeyler getiriyorum