• hayatında hiç jartiyer giymemiş kız

  4.
  Hayatında hiçbir şey kaybetmemiş olan kızdır. Jartiyer giyince ödül falan mı veriyorlar anlamadım ki? Fantezi sevmiyor da olabilir ya da giyme ihtiyacı duymamıştır. Falan filan..
  3 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • şebnem ferah

  1517.
  Rock müziğin tanrıçası, harika bir ses, muhteşem bir kadın. Şarkılarını bıkmadan usanmadan dinleyen bir ben değilim ve buna eminim. Daha çok albüm yapsın ki rock müziği iliklerimize kadar hissedelim..
  2 ... black metal dinleyen yazar
 • erdoğan ailesi milyon dolarları nasıl kazandı

  5.
  Çalmanın adı ne zamandan beri kazanmak oldu? Çalıyor ama çalışıyor zihniyeti bilir, ben bilmem..
  3 ... black metal dinleyen yazar
 • ekşi sözlük ün 19 uncu yıldönümü mesajı

  4.
  Bari 20. yıl olaydı ondan sonra mesaj gönderselerdi. 1 yıl daha bekleyememişler, kaç aylıklarsa.. Büyük marifet ayakta alkışlıyoruz...
  1 -2 ... black metal dinleyen yazar
 • diş macununu ortadan çokokremi dipten sıkan çocuk

  4.
  Işini bilen akıllı çocuktur. Şimdi biz de çocuk olduk hanginiz lavaboda iştahlı şekilde dişlerini fırçaladı? Bu iş hep anne baskısıyla oldu Ama konu çokokrem olunca her çocuk bitmesin diye tüpü dibinden sıkar, ben öyleydim sizleri bilemiyorum tabii. Şimdi de diş macunu daha cazip geliyor çünkü büyüdük o zamanlar çocuktuk.
  1 ... black metal dinleyen yazar
 • türk bayrağının rengi siyah olsun

  18.
  Olmayacak duaya amin demek gibi bir şey bu. Bu yüzden kaale almayın ve sinirlerinize hakim olun, şahsen ben güldüm geçtim çünkü bayrağımızın rengini değiştirecek bir güç henüz yok piyasada. Kan alırlar kan.. O kadar şehidi biz boşuna vermedik, bayrağımızın üstündeki kırmızı renk şehitlerimizin kanıdır. Saygısızlık yapmanın alemi yoktu, kibarca cevap vermek yerine sert bir dille terslemeleri gerekiyordu, ama akp'den bahsediyoruz elbette, onlara kalsa bayrak da değişsin, türkiye'de. Öyle de vatansever geçinirler işte..
  2 ... black metal dinleyen yazar
 • iyi türk ölü türk diyen yunan dışişleri bakanı

  25.
  Şu dünyada en tehlikeli insanlar şüphesiz ırkçılardır çünkü bu tiplerin akıl sağlığı yerinde değildir insanları ötekileştirirler o da yetmiyormuş gibi kendilerinden olmayan birinin ölümünü isterler. Böylelerini tıkacaksın tımarhaneye söz hakkı vermeyeceksin insanlıktan yoksun hayvanlar. Bu dediğim şey türk ırkçıları da kapsıyor, insanları ayıran herkesin allah belasını versin.. En iyi kürt ölü kürt diyen ibnelerde var bu memlekette ne yazık ki... Ülkemiz adına son derece utanç verici şeyler bunlar.
  4 -3 ... black metal dinleyen yazar
 • kerem kılıçdaroğlu afrinde ölsün diyen akpli

  5.
  Kerem kılıçdaroğlu bu ülkenin vatandaşı değil mi? Bilal gibi bedelli askerlik yapmamış ve vatan borcunu yerine getirmiştir, o da askerdir. Bir askere afrin de ölsün diyen biri benim gözümde orospu çocuğudur, bu gibi aynı. Akp li değil mi hepsi aynı yolun yolcusu işte, karaktersizlik gırla gidiyor amk. Yazıklar olsun.
  24 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • 3 5 entry girip 5 senelik yazarlara hakaret etmek

  6.
  Akp döneminde olmuştur. Bir de ekip oluşturup birlikte saldırıya geçiyorlar teke tek kavga etmeye götleri yemiyor, gerçekten çok zavallılar acıyorum ben bunlara ya. *
  2 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • kilise sarapcisi

  875.
  Şarapçı vurdukça akitler saldırıyor amk. Mezhepçi chp trollü demişler, haykırarak güldüm ya lan. Bu adam yeri geliyor chp yi eleştiriyor ne diyorsunuz siz? Ateist olmasından size ne lan herkes müslüman olacak diye bir kaide mi var? Yemin ediyorum insanlara saldırmak için türlü bahaneler üretip kaliteli yazarlara sözlüğü bıraktırma peşindesiniz, kurnaz tilkiler sizi. Ama şunu söyleyebilirim ki hiçbiriniz adam değilsiniz çünkü bir kişiye on kişi saldıranlara bizim mahallede kaypak derler. Siz de öylesiniz. Tanım: kaliteli, terbiyeli bir yazar. Kudurun
  5 -3 ... black metal dinleyen yazar
 • gerdekte bakire çıkmayan geline ne yapılır

  5.
  Ayağına taş bağlayıp denize atılmalıdır. Ya da, asit fıçısının içine konulup eritilmelidir. O da olmadı boğazına ip geçirerek sokakta sürüye sürüye onun bakire olmadığını millete anlatıp rezil olmasını sağlamaktır. Bunları duymak istiyorsunuz değil mi geri zekalılar! Ne yapacaksınız biliyor musunuz? Onu o şekilde kabul edip, mutluluğa odaklanacaksınız. Tımarhane mi sözlük mü belli değil ulan.
  10 -10 ... black metal dinleyen yazar
 • bir kadının senin için sevgilisini terketmesi

  11.
  Bugün senin için bir başkasını terk eden, yarın seni de bir başkası için terk eder klişesini ortaya koymayacağım elbette fakat bunu da marifet olarak kabul etmiyorum. Sonuçta insanız, seçimlerimizi yaparken mantıksız hareket edebiliyoruz. Sevgiliyi aldatmak yerine onunla ilişkiyi kesip bir başkasıyla ilişki yaşaması daha iyidir, tabii bu bana göre böyle.
  3 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • kürt bebeklerinin çirkin olması sorunsalı

  28.
  Daha bugün bir tane kürt bebek gördüm ve gayet tatlıydı. Gerçekten bu ırkçıların akıl sağlığından şüphe ediyorum. Bebekten bile kıl kapar olmuşlar. Yazık gerçekten, çare psikiyatrist başka çözümü yok bu hastalığın.
  5 -4 ... black metal dinleyen yazar
 • sevgililer günü

  1158.
  Bana göre gereksiz ve samimi olmayan gündür. Şimdi bana diyecekler, ezik kıskanma milleti sevgilin yok diye fakat baştan diyeyim evliyim ve 14 şubatı normal bir gün gibi geçireceğiz. Ulan sevdiğiniz yanınızda olsun, onunla keyifli dakikalar geçirin ama bunu her zaman yapın tek bir günlük olmasın o zaman ilişkiniz daha çok sağlıklı olur. Neyse kutlayan kutlasın, milletin hayatına yaşam tarzına saygı duymalıyız neticede.
  4 ... black metal dinleyen yazar
 • adana da şehit annesine hakaret eden otobüs şoförü

  19.
  Başlık yanlış olmuş, doğrusu; adana da şehit annesine hakaret eden orospu evladı, olacaktı. Böyle orospu evlatlarını yağlı kazığa oturtup başından aşağı kızgın yağı dökeceksin sonra videosunu çekip youtube a yükleyeceksin sonra başkaları bakacak, ibret alacak ve kimsenin bir daha bu şerefsizligi yapmaya cesareti olmayacak.. Konu kilit. Keşke sehitlere kelle diyenlere de bunu yapsak ama yapamıyoruz, kahretsin..
  3 ... black metal dinleyen yazar
 • atatürkçü olmayan vatan hainidir

  5.
  Bir gerçek. Atatürk ü sevmeyen ve onun ilke inkılaplarına bağlı kalmayan insan vatanını satmaya meyillidir çünkü insanların hayatını düşünüp milleti için kendi hayatından vazgeçen yegane şahısı sevmemek veya da saymamak nankörlüktür, nankör insan ise her türlü boku yer her şey beklerim kanı bozuklardan..
  7 -5 ... black metal dinleyen yazar
 • sokak köpeklerine yemek veren insan modeli

  19.
  Vicdanlı ve merhametli insan modelidir, sevin onları çünkü nesilleri tükeniyor zira sokak köpekleri açlıktan pisi pisine ölüyor.
  13 -1 ... black metal dinleyen yazar
 • sözlük yazarlarının itirafları

  174647.
  Içimde bir can taşıyorum ve bazen düşünüyorum onun geleceğini, hayatını. Şimdiden sıkıntı basıyor ve uykularım kaçıyor. Hormonlarım tavan yapıyor ota boka ağlayıp duruyorum canım sürekli tatlı istiyor yeyip duruyorum kilo alıyorum ayı gibi oldum vay ulan neler yaşıyorum ben böyle ya.. Neyse bebeğim sağ salim doğsun kucağıma alayım koklayayım onu kilo falan önemli değil yeter ki o sağlıklı olsun. 6 ay kaldı 6 sene gibi sanki, heyecandan zaman geçmiyor, geçmiyor off..
  10 ... black metal dinleyen yazar
 • para isteyen tinerciyi tekme tokat dövmek

  2.
  Bir kadın olarak tasvip etmediğim olaydır çünkü tinerci bir insan bağımlıdır ve insanlar bağımlı oldukları şeyden zor kurtulur. Şahsen benden para isteyen tinerciye para veririm çünkü şu soktuğumunun hayatında maddeler insanın halinden anlıyor ve sakinleştiriyor. Ben şimdi tinerciye çekme şu zıkkımı desem bırakacak mı sanki? Hiç sanmıyorum. Dilenciye para vermek asıl sıkıntılı çünkü evlerine gittileri zaman pezevenkler oturuyorlar paralarını sayıyorlar ve insanları keriz yerine koyuyorlar. Tinerciler onlara bakarak kat be kat insandır.
  1 ... black metal dinleyen yazar
 • bir çıkar gözetmeksizin sizi seven kadın

  43.
  Bu devirde öyle kadın varsa beni bulsun kayınçoma alayım dedirten başlık. Dürüst olmak gerekirse şu zamanda çıkar gözetmeyen ve deli gibi seven kadın yoktur. Erkek bir şeyler yapacak bir bedel ödeyecek ki kadına kendini sevdirecek. Yok öyle kuru kuruya sevgi ulan. Millet iyice bencil olmuş amk... Kadın sevsin kadın hiçbir şey istemesin sadık olsun başka emriniz sayın adına koydularım?
  1 -4 ... black metal dinleyen yazar
 • yeni şeyler getiriyorum